Tekstin koko AA
Yhteystiedot

Kestävä kehitys

Ulla Rehell

Johtaja, kestävä kehitys
puh. 010 45 29251, ulla.rehell@fortum.com

Pirjetta Soikkeli

Johtaja, sisäinen ja kestävän kehityksen viestintä
puh. 010 45 32240, pirjetta.soikkeli@fortum.com

Talousviestintä

Pauliina Vuosio

Johtaja, talousviestintä
puh. 050 453 2383, pauliina.vuosio@fortum.com

Karoliina Lehmusvirta

Viestintäpäällikkö, talousviestintä
puh. 040 581 3710, karoliina.lehmusvirta@fortum.com

Sijoittajasuhteet

Sophie Jolly

Johtaja, sijoittajasuhteet
puh. 010 45 32552, sophie.jolly@fortum.com

Rauno Tiihonen

IR-päällikkö, sijoittajasuhteet
puh. 010 45 36150, rauno.tiihonen@fortum.com

Janna Haahtela

IR-asiantuntija, sijoittajasuhteet
puh. 010 45 32538, janna.haahtela@fortum.com

Palaute

Kaikki raporttia ja kestävää kehitystä koskeva palaute on tervetullutta osoitteseen sustainability@fortum.com.

Fortum Oyj
Keilaniementie 1, Espoo; PL 1, 00048 FORTUM
puh. 010 4511, fax 010 45 24447
www.fortum.com